logo      banner isbank

Türkiye Kupası Eskişehir Satranç İl Birinciliği KAYIT FORMU

Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir.
Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.

TC Kimlik No Giriniz
   

Toplam Kayıt: 124
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
BERKTUĞ ÖZÜBEK ESKİŞEHİR 0
EMİR VARNA ESKİŞEHİR 0
EMRE İŞÇİ KOCAELİ 1422 1621
SITKI FATİH KARAÇÖL İZMİR 0
ALİ KEMAL DÖŞEYEN ESKİŞEHİR 0
DURU LAL ZÜBERİ ESKİŞEHİR 1045
ERDAL TAŞTEKİN ANKARA 1437
AHMET YOLDAŞ İZMİR 1385
ALİ YÜCEL TÜZÜN ESKİŞEHİR 1451
KAAN ÖZCAN ESKİŞEHİR 1075
ERAY KILIÇ YALOVA 1867 1927
ÖZGÜR DEMİR ANTALYA 1818
MUHAMMED EYMEN DALÇIN ANKARA 0
BİYÇE KORKMAZ SİVAS 1578
KAMİL KONRAT ANKARA 1246
SÜLEYMAN YALÇINER ESKİŞEHİR 1901
İSMAİL HAKKI CAN KÜTAHYA 0
BURAK ÖRKEN BURSA 1833
EDİZ ORUÇ ESKİŞEHİR 1015
SERTAN ÇIBLAKBAŞ HATAY 1734 1850
EMRE TOSUN ESKİŞEHİR 1488
BÜLENT ÇELİK ESKİŞEHİR 1271
OĞUZHAN ÇATI KOCAELİ - 1309
BİLENT BİTİRGEN KONYA 1901
BÜNYAMİN ORTAÇ HATAY 1189 1342
HAVVA BERRA SUDE TAKIM ESKİŞEHİR 0
VELİ TOPRAK GÜNGÖR ESKİŞEHİR 0
YUNUS EMRE MERT ESKİŞEHİR 1313 1555
BURÇ ÜNAL ESKİŞEHİR 1043
AYHAN ÇAKIR ESKİŞEHİR 1823
ARDA ASLANER ESKİŞEHİR 1488
ARMAĞAN YONTAR ESKİŞEHİR 1086
BÜŞRA ŞAHİN ESKİŞEHİR 0
BARIŞ ÖMER DÖNGEL ESKİŞEHİR 0
ZEYNEP ŞEYMA DEMİREL ESKİŞEHİR 0
ÇAĞATAY ÖZEN ESKİŞEHİR 1484
ARDA ERDOĞAN ESKİŞEHİR 1411 1417
ÇAĞAN GÜNEŞ ESKİŞEHİR 0
DENİZ AKAN ESKİŞEHİR 0
TOLGA TOPÇU ESKİŞEHİR 0
CEM YÜCE ESKİŞEHİR 1525
ÖZGÜR NESANIR GAZİANTEP 1658 1823
ERKUT KAYA İSTANBUL 1413 1513
CEREN ÇOŞKUN ESKİŞEHİR 1000
TAHA TÜRK BİLECİK 1170
HALİL TÜRK BİLECİK 1000
BATIN ÖZKURT ESKİŞEHİR 1328
MUHAMMET CAN KARABÜBER ESKİŞEHİR 1438
HAKAN ERDEM ADANA 1651
BERKE MUTLU TEKİRDAĞ 1249
ARGUN EGE DİKMEN ESKİŞEHİR 1398
AND YURDASİPER ESKİŞEHİR 1239
(WCM)İPEK DURU BİLECİK 1498 1687
BAKİ BAŞAR BEKTAŞ ESKİŞEHİR 0
AHMET SIĞIRTMAÇ UŞAK 0
SAMET ÖZDEMİR HATAY 0
VEDAT KARAKAYA ESKİŞEHİR 1332
EFE ÖZDEMİR ESKİŞEHİR 1586
EGE ÖZCAN ESKİŞEHİR 1212
ÇAĞAN ÖZTÜRK ESKİŞEHİR 1155
GÖKHAN ŞENGÜL BOLU 1058 1499
DORA NİL OCAK ESKİŞEHİR 1218 1354
MEHMET ALİ BENLİ ESKİŞEHİR 1132
KADİR GÖKALP ÇELİK ANKARA 0
MUHAMMET SEFA DOĞRUYOL ESKİŞEHİR 1354
NECATİ CİN ESKİŞEHİR 1011
MAHİR ÇAKMAK ESKİŞEHİR 1612
BEGÜM ÇELEBİOĞLU ESKİŞEHİR 1178
KEREM SARIER ESKİŞEHİR 0
GÜRKAN ÇİFTAN ESKİŞEHİR 1036
ÖMER EFE TOPÇU ESKİŞEHİR 1098 1380
NİSA KAYHAN ESKİŞEHİR 1275
VOLKAN ARSLAN ESKİŞEHİR 0
MERT ŞİŞMAN ESKİŞEHİR 1141 1341
ENES ASLAN EDİRNE 0
CEM KAAN SUR ESKİŞEHİR 1171
AV BEKİR DÖLCÜ ESKİŞEHİR 1316
SHAHIN HAJIYEV KAHRAMANMARAŞ 1972 2031
UFUK YAPRAK ANKARA 1492 1609
VELİ OYMANLI ESKİŞEHİR 1412 1553
ŞAFAK YAPRAK ANKARA 1446
YAREN ÖZTÜRK ESKİŞEHİR 0
ONUR YILMAZ ESKİŞEHİR 0
MUHAMMED EFE ACAR ESKİŞEHİR 1314 1565
DEVRİM EGE KAÇMAZ ESKİŞEHİR 1168
OSMAN ZEKİ DANIŞ ESKİŞEHİR 1261
ALİ EREN TÜRKMEN ESKİŞEHİR 1063
MERT KÖKSAL ESKİŞEHİR 0 1099
FURKAN GÜDEN ESKİŞEHİR 1092
AHMET TUNAY ÇELİK ESKİŞEHİR 1572
MEHMET BERAT BAYRAKÇIOĞLU ESKİŞEHİR 1243
BEDİRHAN EROL ESKİŞEHİR 0
SITKI EREN EROL ESKİŞEHİR 0
KAĞAN EDEER ESKİŞEHİR 1306
SÜLEYMAN BURAK YÖNDEM ESKİŞEHİR 1152 1362
EMRE ALTIN ESKİŞEHİR 1281
AHMET EMİR ÇIRAKCI ESKİŞEHİR 1170
ECRİN ÖNAL ESKİŞEHİR 1017 1257
ELİF YILDIZ ESKİŞEHİR 1233
ESE ÖZHAN DEMİRHAN ESKİŞEHİR 1410 1589
ALİ ELLEZ ANTALYA 1326
AHMET HAMZA HALİS DİNÇ ANKARA 1505 1608
MUSTAFA SEMİH GÜZEL TEKİRDAĞ 1080
TAHA YASİN GENCER ESKİŞEHİR 1433
ECRİN İPEK AKÇACIK ESKİŞEHİR 1118
KUZEY YÜCEL ESKİŞEHİR 0
EFE ENES KILIÇ ESKİŞEHİR 1000
ŞENER SUHA GÖKKAYA ESKİŞEHİR 1545
ORKUN ÇAĞAN KÖSEMEN ESKİŞEHİR 1225
HÜSEYİN KARSLI ESKİŞEHİR 1533
FURKAN ŞEN ESKİŞEHİR 1265
YİĞİT ARDA ÇIRAKCI ESKİŞEHİR 0
EGEMEN ŞENER ESKİŞEHİR 1162 1409
CİHAT YASİN SEVİNÇ BİLECİK 1353
İREM İLKAY HIZLI ESKİŞEHİR 0
İBRAHİM İLKER HIZLI ESKİŞEHİR 1111
METEHAN METİN MALATYA 1154
ÖMER UMUT KÖSEOĞLU ESKİŞEHİR 1534 1673
SERKAN BOZKURT ORDU 1754
EMİR ADIMAN ANKARA 0
YİĞİTCAN TÜRKOĞLU ESKİŞEHİR 0 1229
ERHAN YILMAZ ESKİŞEHİR 1373 1344
ÇAĞATAY ALTIN ESKİŞEHİR 1327 1546
MURAT KURT KIRIKKALE 1586 1716